Galeria / Rok 2014 / VII Międzynarodowy Wędrowny Obóz Przetrwania MDP

W dniach od 6 do 10 sierpnia 2014 roku odbył się VII Międzynarodowy Wędrowny Obóz Przetrwania MDP zorganizowany przez Prezesa Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Koninie pana Andrzeja Piaskowskiego. W obozie wzięły udział grupy z powiatu konińskiego, z gminy Godów na Śląsku, z Niemiec z Mittenwalden oraz grupa młodzieży z Ukrainy. W sumie około 170 osób. Komendantem obozu został druh Ireneusz Ćwiek.

Z naszej jednostki w obozie wzięły udział: Martyna Andrzejak, Aleksandra Janisz, Wiktoria Waleriańczyk i Natalia Wesołek.

Opiekunami z ramienia OSP Kawnice byli: Dominika Andrzejak, Agnieszka Ceglewska oraz Zuzanna Michalak.

Przy organizacji i przebiegu obozu z naszej jednostki pomagali również: Mariusz Majewski, Andrzej Bartczak, Hubert Podlesiński, Jarosław Sito, Karol Michalak, Radosław Modelski, Wiesław Podlesiński, Urszula Ławniczak, Barbara Podlesińska, Irena Stachurska, Stefania Antkowiak, Danuta Modelska i Zofia Sędziak.

VII Międzynarodowy Wędrowny Obóz Przetrwania MDP

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Copyright © OSP Kawnice