Galeria / Rok 2014 / Dzień Kobiet

W dniu 8 marca 2014 roku na godzinę 17:00 Ochotnicza Straż Pożarna w Kawnicach zaprosiła mieszkanki Kawnic na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu udział wzięło około stu Pań z Kawnic i okolic. Swoją obecnością zaszczycili nas również:

- Radna Powiatu Konińskiego Pani Andżelika Chojnacka.

- Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach Pani Halina Warzychowska.

- Sołtys Wsi Kawnice Pan Jerzy Modelski.

Spotkanie zostało uświetnone występem Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kawnicach, które zostały przygotowane przez Panią Marzenę Katulską, w składzie: Joanna Matuszak, Sandra Matuszak, Marta Przybylska, Martyna Andrzejak, Łukasz Bartczak.

Przygrywała nam również Orkiestra Dęta OSP Kawnice pod batutą Zbigniewa Żarczyńskiego. Marsze w wykonaniu orkiesty były porywające.

Chór ConSolare, pod przewodnictwem Pani Izabeli Goździkowskiej, zaśpiewał tak pięknie, że ręce same składaly się do oklasków.

Trzech tenoros + akordeon w składzie: Jan Sędziak, Waldemar Michalak, Wojciech Grzechowiak i Przemysław Kusiołek, to po prostu "wykon" w sylu włoskiej mafii. Ale jak? To trzeba było widzieć.

Na finał zagrał zespół "Nokaut". Wtedy dopiero "się działo". Zdjęcia w galerii nie są w stanie oddać temperatury atmosfery.

Nasze Panie bawiły się przez cztery godziny, podziękowały druhom z OSP Kawnice za zorganizowanie spotkania, po czym pełne humoru i z uśmiechem na twarzy udały się na zasłużony odpoczynek po tak wyczerpującym dniu.

Dzień Kobiet 2014.

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Copyright © OSP Kawnice