Galeria / Rok 2015 / Przedszkolaki w OSP

Dnia 7 maja 2015 roku przybyły do naszej remizy strażackiej dzieci z miejscowego przedszkola "Baśniowy Dworek". Prezes Hubert Podlesiński serdecznie powitał dzieci i ich opiekunów w skromnych progach naszej remizy. Następnie druh Jan Sędziak opowiedział dzieciom o służbie strażaków i zapoznał ich ze sprzętem, jakim dysponuje miejscowa jednostka. Dzieci chętnie przymierzały hełmy, obserwowały inny sprzęt bojowy, oraz zajmowały miejsca w samochodach strażackich. Bardzo zaskakującym, a zarazem interesującym dla dzieci był pokaz gaszenia pożaru przez druhów strażaków wodą podaną z samochodu bojowego. Na zakończenie dzieci przekazały Prezesowi wykonaną przez siebie laurkę okolicznościową i życzyły wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Strażaka. Druhowie Wiesław Podlesiński i Jerzy Modelski poczęstowali przybyłe dzieci słodyczami, co zostało przyjęte gromkimi brawami.

Przedszkolaki w OSP 2015

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie