Galeria / Rok 2017 / DZIEŃ KOBIET

.

DZIEŃ KOBIET

Dnia 11 marca 2017 roku o godzinie 17 odbył się rokrocznie organizowany Dzień Kobiet dla Pań z sołectwa Kawnice. Organizacji tej imprezy jak zawsze podjęła się Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawnicach i Sołtys Sołectwa Kawnice. Skromne progi Sali OSP odwiedziło łącznie ok 100 Pań, które na wstępie zostały powitane przez strażaków symbolicznym tulipanem, po czym mogły wygodnie zasiąść przy stołach, skosztować słodkości które były dla nich przygotowane a przede wszystkim skupić się na przygotowanych dla nich występach. Tegoroczny dzień kobiet uświetniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach pod przewodnictwem Pani Marzeny Katulskiej i Haliny Paluszkiewicz, krótki recital uczennicy Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Golinie Agaty Sieczkowskiej, a także koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawnicach pod przewodnictwem druha Michała Jankowskiego. W trakcie występów Panie mogły również podziwiać ozdoby Wielkanocne, które zostały przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Kawnicach wraz z opiekunami. W galerii poniżej kilka zdjęć i film z uroczystości Dania Kobiet.
zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie