Galeria / Rok 2017 / Wielkanoc 2017

Jak co roku Ochotnicza Straż Pożarna w Kawnicach ma swoje święto w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 10 na mszy w Kościele MBP w Kawnicach. Jak zwykle na uroczystej mszy świętej  pojawiło się wiele drhhen i druhów z naszej jednostki, władze samorządowe ale także kilkoro nowych małych członków i członkiń naszej jednostki. Nie zabrakło oczywiście uświetniającej całą uroczystość Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawnicach pod przewodnictwem Druha Kapelmistrza Michała Jankowskiego. Po uroczystej Mszy Świętej odbył sie przemarsz przez Kawnice przy akompaniamencie orkiestry który zakończył poniedzialkową uroczystość.

Wielkanoc 2017

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie